| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Waga | 45G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, karboksymetyloceluloza |
| Kolory | Niebieski, czerwony, różowy, na zamówienie. |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Superchłonny polimerowy worek chłodzący Wkłady chłodzące Zamrażarka Zimne opakowania 200 ml |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |
| Wielkość | 12*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, dostosowany |
| Wielkość | 15*10*1cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie cieczą SAP |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |