| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 11,57 * 11,57 * 4,46 cm |
|---|---|
| Waga | 360g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | pcm |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 17,5 * 9 * 3,5 |
|---|---|
| Waga | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| rozmiar | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |