| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 16,5*9*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | niebieski |
| rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 CM / 5,04* 5,04 * 0,55 cala / każdy pakiet lodowy |
|---|---|
| Pojemność | 200 g / szt / 3 uncji / każdy pakiet lodowy |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |