| rozmiar | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o wysokiej gęstości klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Superchłonny polimer |
| typu | Termiczny |
| rozmiar | 20 * 12 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 21 * 10 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 21 * 12 * 4,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Materiał zewnętrzny | Żywnościowy HDPE - twarda powłoka z tworzywa sztucznego |
| Wewnątrz płynu | Proszek chłodzący - Superchłonny polimer |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Wielkość | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Pojemność | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Termiczny |