| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 380g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 9,5*4,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 320g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |