| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | 10,8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 380g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Cegła lodowa z mleka matki |
| Materiał zewnętrzny z cegły lodowej | HDPE spożywczy |
| Wewnętrzny materiał z cegły lodowej | Żel chłodzący |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel lub proszek chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |