| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Wielkość | 23*17*9cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga | 70g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Chłodziwo SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | Chillery chłodne, chłodniejsze opakowanie na lunch zastępują torbę termiczną z wewnętrznym żelem chł |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| Pojemność | 220ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Wielkość | 229*168*64mm |
|---|---|
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |