| Nazwa produktu | Dwuotworowe opakowania na lód wielokrotnego użytku do lodówek, nietoksyczna torba na lód do pojemnik |
|---|---|
| ROZMIAR | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Przenośna torba |
|---|---|
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Rozmiar | 18x18 |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Opakowanie do zamrażarki wielokrotnego użytku o pojemności 200 ml Bpa Free Food Grade Certyfikaty SG |
|---|---|
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.4 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 40,7 * 23,6 * 6 cm, 37,2 * 21,2 * 5,2 cm; można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 16x16x1,4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |