| ROZMIAR | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | Wymiary: 21*10*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450G 600G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Superabsorbujący polimer SAP |
| Kolory | można go dostosować |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Ekologiczne, nietoksyczne, sztywne plastikowe bloky lodowe, niebieskie, zamrażalne, 200 ml, torby ch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 19,5*13*4 cm |
|---|---|
| Waga | 430g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| ROZMIAR | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |