| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Niebieski przenośny chłodnica w torbie lodowej ponowne użycie zamrażaliwa żelowe plecaki |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 20*12*2cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |