Jakie są rodzaje paczek lodu?

June 17, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są rodzaje paczek lodu?

Opakowanie lodowe to nowatorskie medium zamrażające.Nie ma zanieczyszczenia wody, gdy jest rozmrażane i rozmrażane.Można go stosować wielokrotnie i stosować na zimno i na gorąco.Jego efektywne wykorzystanie pojemności chłodniczej jest 6 razy większe niż tej samej objętości lodu.Może zastąpić suchy lód i kostki lodu.Rodzaje są proste i przejrzyste i są podzielone na opakowania lodowe wielokrotnego użytku i opakowania jednorazowe.

Worek lodowy składa się zasadniczo z wysokowydajnego, nietoksycznego i bezwonnego związku polimerowego jako surowca.Jego zawartość jest krystalicznie czysta, niekorozyjna, nieodblaskowa i elastyczna.Głównym materiałem jest CMC.

Wielokrotnego użytku

Opakowanie lodowe wielokrotnego użytku (2) Czterowarstwowy lód technologiczny składa się z dwóch warstw nietkanych materiałów tekstylnych, które są łączone z tajnymi formułami handlowymi i sprasowane w specjalną formę usieciowanego, poliakrylowego polimeru chłodzącego.Dwie kluczowe warstwy z tworzywa sztucznego wewnątrz wykorzystują jednokierunkową technologię mikroperforacji, aby warstwa z tworzywa sztucznego była związana z warstwą materiału tekstylnego, zapewniając, że ten nowy model jest w stanie wytrzymać najgorszą pogodę podczas transportu.Ten występ jest bez wątpienia jeden.Rodzaj innowacji.

1. Pakiet lodu jest ulepszonym produktem zamiennym do kostek lodu.Ma więcej możliwości zastosowania.Jest łatwy w użyciu, higieniczny i wszechstronny.

2. Jest stosowany w leczeniu wysokiej gorączki, schładzania i gorączki, przeciwzapalnej i przeciwbólowej, zimnego kompresu, skręcenia, hemostazy, ropienia, pielęgnacji skóry i innej fizjoterapii pomocniczej.

3. Transport chłodniczy na dalekie odległości w transporcie chłodniczym różnych biologicznych odczynników zamrażających, pasty lutowniczej, lekarstw drobiowych, leków, osocza, szczepionek, produktów wodnych, drobiu, ryb ozdobnych i świeżego jedzenia dla handlu zagranicznego.

4. Używany dla sportowców sportowców innych niż siniaki, skręcenia, upadki itp. Podczas treningu i zawodów.

5. Chłodzenie i oszczędność energii elektrycznej w codziennym życiu, utrzymywanie niskiej temperatury po odcięciu lodówki, utrzymywanie świeżej żywności, mrożonych napojów i podróżowanie.

6. Efektywne wykorzystanie pojemności chłodniczej jest 6 razy taka sama objętość lodu

Jednorazowy

Standardowa technologia lodu jest wykonana z jednej strony z tworzywa sztucznego o dużej gęstości i włókniny

Stosuje się go głównie do łatwo psujących się produktów, czynników biologicznych i wszystkich produktów, które muszą być chłodzone i transportowane (jeśli lód techniczny jest transportowany wraz z produktem podczas transportu i nie można go odzyskać do ponownego użycia, zaleca się stosowanie standardowej dwuwarstwowej ).Jest przeznaczony do jednorazowego użytku, ale można go używać wiele razy, zachowując ostrożność i ostrożność.

Sposób użycia: najpierw umieść lód technologiczny w wodzie, ugniataj go ręcznie, aby lód technologiczny rozszerzył się do około 1 cm.To jest najlepszy stan.Po rozszerzeniu wyjmij go, aby wysuszyć wodę na powierzchni, a następnie zamroź w lodówce.Może być użyty.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs.
Tel : 13861230192
Faks : 86-0519-88789192
Pozostało znaków(20/3000)